BUDYNEK USŁUGOWO-BIUROWY PRZY STOŁECZNEJ

Numer oferty: 1760
Miasto: Białystok
Ulica: Stołeczna
Metraż:od 18 do 475
Piętro: parter ; 1 ; 2
Opiekun: Zbigniew Buza
Telefon 1: 505 093 985
Cena: do negocjacji

Telefon (wymagane)

Email (wymagane)

Zapytanie (wymagane)

!! PRZY SORZEDAŻY NIE POBIERAMY PROWIZJI  !!

Oferujemy sprzedaż lub najem  lokali użytkowych w budynku usługowo – biurowym przy ul. Stołecznej w centrum Białegostoku.
Jest to  budynek trzykondygnacyjny  z garażem podziemnym i zjazdem oraz obsługą komunikacyjną z ul. Stołecznej oraz niezbędną infrastrukturą techniczną (w tym centralna klimatyzacja).
Przyjęty układ funkcjonalny lokali stanowi  wstępną dyspozycję mogącą ulec zmianie (w zależności od potrzeb nabywcy)  z tym, że zakres zmian jest ograniczony układem konstrukcyjnym, który stanowią słupy i stropy, piony  wentylacyjne, pion instalacji sanitarnych , szyb windowy i klatka schodowa. Powstałe lokale są o powierzchni od 18 mkw. do 475 mkw. Cena sprzedaży kształtuje się w granicach od 5300 – 5600 zł za mkw. netto. Istnieje też możliwość wynajęcia poszczególnych lokali. Cena najmu to 55 zł netto za mkw.
W piwnicy znajduje się garaż z miejscami parkingowymi (konieczność zakupu przy kupnie lokalu), pomieszczenia techniczne i węzeł cieplny. Dostęp do garażu jest zapewniony z klatki schodowej i windy poprzez przedsionek przeciwpożarowy.
Wjazd do garażu podziemnego oraz główne wejście do budynku znajduje się od ulicy Stołecznej. Do lokali biurowo-usługowych na 2 i 3 kondygnacji zapewniono dostęp poprzez komunikację ogólnodostępną poziomą (korytarz) oraz pionową (klatka schodowa, winda).
Na działce wykonano dojścia i dojazdy wraz z miejscem parkingowym dla osób niepełnosprawnych z kostki betonowej.

Istnieje możliwość zakupu całego budynku. Cena i warunki do ustalenia w drodze indywidualnych negocjacji.Menu główne
×
MENU